MOTOKÁRY NITRA
MOTOKÁRY NITRA
skcsendehuitpl
  • induktivne snímače
    Okrem služieb uvedených na našej web-stránke, sme ochotný vyjsť v ústrety zákazníkovi a upraviť naše služby, navrhnúť optimálne riešenie potrieb zákazníka...

separator

Print Friendly, PDF & Email

 


Zažite 10 minútovú jazdu na motokárach SODI KART GT 5 s 9 koňovými motormi!


Ste fanúšikmi rýchlosti rýchlych áut ? Ste vyznávačmi rýchlych kolies a adrenalínovej jazdy, milovníkmi Formuly 1 a medzi vaše hviezdy patrí Michael Schumacher,Ayrton Senna, Fernando Alonso či Lewis Hamilton? Oni predsa začínali na motokárach!

Motokáry sú vynikajúcou prípravou pre ďalšie športové závodenie, ale aj skvelou zábavou pre adrenalínové popoludnie nielen pre vašu partiu, ale aj pre celú rodinu. Ukážte svoju zručnosť a odvahu v zdolávaní náročnej trate! Je len na vašich schopnostiach, ako zvládnete trať.

Vaše malé veľké závodnícke autíčko na vás čaká. Motokárová dráha má vynikajúci povrch, časomieru, a profesionálnych inštruktorov, ktorí sa o vás dokonale postarajú.

Dožičte sebe i vašim podobne adrenalínovo naladeným priateľom pôžitok z rýchlej jazdy a zdravé súťaženie. Dodajte si sebavedomie a príďte si otestovať vaše schopnosti!Verejná motokárová dráha Vas pozýva si zajazdiť nie len v slnečnom počasí ale aj za dažďa či na snehu počas celého roka. tak neseď doma a príď si užiť dávku adrenalínu a preveriť si svoje jazdecké schopnosti a zručnosť!!! ak máš chuť píš : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. , volaj : 0915 621433 ,alebo prídi rovno jazdiť :))

 

Print Friendly, PDF & Email
Motokáry Nitra ...
Motokáry Nitra ...
Motokáry Nitra ...
JUL 2019
Motokáry Nitra-...
Motokáry Nitra-...
Motokáry Nitra-...
Motokáry Nitra-...
Motokáry Nitra-...
Motokáry Nitra-...
Motokáry Nitra-...
Motokáry Nitra-...

Rezervačný formulár

Polia označené (*) sú povinné.
captcha
Reload

qrcode

webnail

VITAJTE MEDZI MOTOKÁRAMI

Radi privítame i Vašu spoločnosť v skupine našich spokojných a pravidelných návštevníkov.


 https

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

created by: Marek Sarvas
>